İZDAŞ ORTOPEDİK YATAK ALOE VERA 140X190

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: 00043-1137

Stok Durumu: 100

Fiyatı: 2,011.54TL
KDV Hariç: 1,704.70TL
Miktar:

Aloe Vera 140x190 Çift Kişilik Ortopedik Yaylı Yatak

Orta sertlikte yatak tercih edenler için geliştirilen İZDAŞ Alove Vera yataklarımız, kumaşında kullanılan Aloe Vera apresi sayesinde gün boyu kaybedilen enerjinin uyku sırasında tekrar kazanılmasını sağlamak için kaliteli bir yatak konforu sunmaktadır.

İZDAŞ tarafından üretimi gerçekleştirilen Alove Vera serisi yataklarda kullanılan konfor artırıcı sabit ped katmanı, vücudun ihtiyaç duyduğu konforu sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Ekstra kullanım rahatlığı ve konfor sunan özel ped uygulaması sayesinde yataktaki konfor ön plana çıkmaktadır.

Aloe Vera yataklarımızın üretiminde kenarlarının çökmeye karşı mukavemeti artıran yüksek dansiteli süngerlerle özel havuzlama sistemi vardır.
Yatak yüzeyinde çökmeye karşı direnci artıran, vücut ağırlığını dengeli biçimde tüm yaylara dağıtan pocket yay sistemi kullanılmaktadır.
Vücuda uzanma rahatlığı sağlayan yatağın her iki yüzeyinde bulunan yay karkasında sert keçe kullanılmaktadır.
Yatağın iki yüzeyinde hijyenik vücut ısısına duyarlı thermobonding elyaf kullanılmaktadır.
Yüksek yoğunlukta kaliteli sünger ile birlikte yatağın içinde hava akımını sağlayan 2 adet hava kapsülü kullamılmaktadır.

Sağlıklı Uyku, Sağlıklı Yaşam!

Uyku; Dinlenmeyi sağlayan bir hareketsizlik hali olmasının yanında tüm vücudu, yaşama yeniden hazırlayan yenileme dönemidir. Uyku bozukluğu algılama kabiliyetini, duygu durumunu, bağışıklık sistemini etkileyebilir, hipertansiyon ve kalp krizi riskini de arttırabilir. Kendiniz için doğru ortopedik yatağı seçerek, kaliteli bir uykuya ve daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.
 

NEDEN ALOE VERA KUMAŞ?

Doğanın Mucizesi; Aloe Vera
Yakın geçmişte, tekstil endüstrisi de Aloe Vera’dan yararlanmaya başladı. Doğa harikası bitki aloe vera, stres ve yorgunluktan kaynaklanan uyku problemleriniz için rahat, konforlu ve kaliteli bir uyku sağlar.
İZDAŞ'ın ürettiği Alove Vera serisi yataklar Aloe Vera kumaşın rahatlatıcı etkisi ile derin, dinlendirici ve sağlıklı bir uyku sunar.

Kargo Bedava Alışveriş

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Kampanyali Urunler