İZDAŞ ORTOPEDİK YATAK LATEKS 120X200

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: YTK-LTKS-120X200-762

Stok Durumu: 20

Fiyatı: 3,909.34TL
KDV Hariç: 3,313.00TL
Miktar:

120*200 Lateks Tek Kişilik Ortopedik Yaylı Yatak

Uyku vucudumuzun dinlenmesini sağlayan, tüm vücudu yaşama yeniden hazırlayan bir yenilenme dönemidir. Uyku döneminde başta merkezi sinir sistemi olmak üzere, solunum, dolaşım ve kas iskelet sisteminin günlük yıpranmaları tamir edilmektedir.
İyi bir uyku, dengeli bir hayat için şarttır. Uyku esnasında vücut dinlenir, kendini temizler, saflaştırır, büyür.
Uyku bağışıklık sistemini güçlendirir, hafızayı yeniden yapılandırır ve psikolojik yenilenmeyi sağlar.

Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omurga ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. Bu yüzden yatak alırken omurga yapımızı destekleyen yatak almaya özellikle lateks yatakları tercih etmeye özen göstermeliyiz.


LATEKS

Lateks yataklar kauçuk ağacının sütünden imal edilmektedir.
Kauçuk ağacından alınan süt en yeni ve yüksek teknolojiyle işlenerek evinize kadar gelmektedirler.

İZDAŞ tarafından üretilen Lateks yataklarda kullanılan kumaşlar %100 Doğal olarak üretilmektedir. Kumaşların içerisinde herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır. Kendiniz ve çocuğunuz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. En saf formuyla lateks, olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan süt gibi beyaz bir sıvıdır.

Lateks yataklar doğasından dolayı antibakteriyeldir, delikli bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple sürekli olarak hava sirkülasyonu sağlamaktadırlar. Bu da yatağın içerisinde daima temiz hava barınmasından dolayı yatak içerisindeki bakterilerin üremesini sıfıra kadar indirerek antibakteriyelliği en iyi şekilde sağlamaktadır.
Ayrıca bu hava sirkülasyonundan dolayı yatağınız sürekli olarak serin kalmaktadır. Ortamdaki havayla birlikte kendisini en iyi şekilde soğutarak terleme problemlerinize de en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Lateks üretim süreci, optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan, açık hücre yapısında, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturur. Vücudumuz gece boyunca terleyerek ısısını düşürmeye ve ayarlamaya çalışır. Lateksin açık hücre yapısı ile bir Talalay lateks yataktaki ortalama 5.000 hava kanalından ter ve nem dışarı atılır, havalandırma sağlanır.

Lateks Yataklar insan vücudunun yükünü hemen alarak yatış şekline göre anında rahatlık verir.
Vücut hatlarınızın şeklini alarak her noktada destek veren gece boyunca hareketlerinize uyum göstererek mükemmel uyku pozisyonunu koruyan bir yatakta uyuduğunuzu hayal edin.
LATEKS'in en önemli özelliklerinden biri hem yumuşak, esnek olması hem de üzerindeki ağırlığı daha iyi taşıması ve eski haline dönebilmesidir. Bu, vücudunuzun şeklini alan diğer malzemelerde olmayan bir özelliktir.

Vücut şeklini alan diğer malzemeler tamamen elastik özellikte olmadıkları için vücut ısısıyla yavaş yavaş vücut şeklini alır ve eski haline yavaş yavaş döner.
Böylece üzerinde rahat hareket edemeyebilir, hareket ettiğinizde bazı bölgelerde çukurluk hissedebilirsiniz. Lateks yataklar hareketinize birebir cevap verir.
Uyku esansında rahat döner, hareket edersiniz, uyku kaliteniz İZDAŞ tarafından üretilen ortopedik lateks yataklar ile bozulmaz.

 

LATEKS + PAKET YAY
Paket yay sisteminin vücut yükünü dengeli dağıtması, her noktada iyi destek vermesinin yanı sıra lateksin vücudun şeklini alan yumuşak ve esnek özelliği bir aradadır.
Hem çok rahat hem de çok iyi havalanan bir sistemdir.

Kargo Bedava Alışveriş

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Kampanyali Urunler