Ortopedik Yaylı Yatak Çift Kişilik 180x200 Silver

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Üretici: İzdaş

Ürün Kodu: YTK-SLV 180x200

Ödül Puanı: 4

Stok Durumu: 12

Fiyatı: 803.25TL
KDV Hariç: 803.25TL
Miktar:

5 YIL FULL GARANTİ 

10 YIL ÇÖKMEYE KARŞI GARANTİ

Güzel Bir Sabaha Uyanın!

 

Güzel bir sabah iyi bir uykudan uyanınca başlar!

İyi uyumak fiziksel ve beyinsel sağlığımız kadar ruh sağlığımız için de çok önemli.

Uyku; yemek, içmek ve hareket etmek kadar sağlığımız için şart.

Kısacası, doğru yatakta uyumak çok önemli.

 

Ortopedik Yaylı Yatak Tek Kişilik 90x190 Silver

Silver yaylı yatak 2.20 mm çelik telden üretilen yay konstrüksüyon ve çapı 90 mm olan ve micropocket yaylar 3.50 mm çapında çelik çevre çemberi 0.90 mm sünger ve taşıyıcı tela ile full kapitone edilmiş 1. Sınıf jakarlı kumaş deformasyonu önleyici Yüksek dansite çevre takozları 3000 gr/mkare sterilize edilmiş sert keçe ve keçeüzeri 10 mm kalınlığında ortopedik özelliği veren sünger katkısı yazlık kışlık taraflarıyla 5 yıl garantili.

Yatağın her tarafında aynı anda esneme sağlayan çift kat pocket yay sistemi ile üretilen Silver serisi yatağımızın üst yüzeyinde yer alan ped uygulaması uyku esnasında ekstra konfor sağlar.

SİLVER sert yatak tercih etmeyenler için ideal bir seçenek. Üstün hava dolaşımı sağladığı için nem tutmayan, bakteri barındırmayan kumaşı sayesinde sağlıklı ve kaliteli bir uyku ortamı sağlar.

İZDAŞ tarafından üretilen SİLVER serisi yatakların kumaşında kullanılan anti statik apre ile uyku kalitenizi arttırın, her gece iyi bir uykunun keyfini çıkarın.

Pocket (Paket) Yay Sistemi Nedir?

Paket yay sistemi yani diğer adıyla pocket yay ve bonel yay sistemi arasındaki fark yayların kendi aralarında birbirine bağlanma yöntemidir.

Yay sistemin de sargılarının bağımlı ya da bağımsız olması da yatağın esneme durumunu etkiler ve değiştirir. Pocket yaylar, vücudun yapısına göre esneklik gösterir, bonel yay sistemlerinde ise bu durum söz konusu değildir.

Paket yay sisteminde yay sargıları birbirlerine bağlı değildir. Yay sargıları kumaş torbalar içerisine yerleştirilir ve yapısal olarak bağımsızdır dolayısıyla yaylar esneklik gösterebilir. Ayrıca, yayın fırlaması ya da deforme olma ihtimali yoktur.

İZDAŞ tarafından üretimi yapılan SİLVER serisi pocket yay sistemli yataklar insan vücuduna uyum sağlayarak vücut basıncını yatağa eşit olarak dağıtır, vücut basınçta kalmaz. Uyku konforu üst düzeyde artar, vücudun kan dolaşımı rahatlar, omurga uyku esnasında daha sağlıklı bir şekil alır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Kampanyali Urunler